Giriş Yapın | Hesabım |   TR / EN           

Yönetici Asistanlığı Zirvesi

Değişen ve gelişen günümüzde her gün yeni keşifler, yeni uygulamalar, yeni kanunlar, yeni alışkanlıklar meydana geliyor. Bütün bu değişen ve gelişen dünya düzeniyle birlikte iş dünyasında da beklentiler aynı paralelde artıyor. Bu artıştan dolayı görev ve pozisyonunun öneminin hızla anlaşıldığı günümüz yönetici asistanlığı mesleğine gönül verenler, trendleri ve gelişmeleri daha yakından izleme zorunluğu hissediyorlar. Gerekli değişim ihtiyaçlarını öngörebilen, sistematik ve analitik düşünebilen, farklı bakış açılarına sahip asistanlar, şirketlerin vazgeçilmez birer parçası haline geliyorlar. Günümüzde standart beklentilerden çok daha fazlasını ifade eden ve liderlerin arkasındaki güç konumuna gelen yönetici asistanlarının sahip olması gereken yetkinlikler arasında, sürdürülebilir özgüven ve iletişim yeteneklerini güçlendirme, stratejik düşünceyi bütünleyici düşünce ile birleştirebilme, beden dili, imaj, dış görünüş, vizyonel farkındalık, davranış şekilleri, kurumun ve yöneticinin beklentilerini anlama olmasının yanısıra, yönetimdeki profesyonel kavramlar ve değerler, protokol ve diplomasi kuralları, doğru ifade yeteneği, hatalarını açıklıkla üstlenebilme, teknoloji ve yeniliklere açık olma gibi pek çok konu yer alıyor. 

İnteraktif bir ortamda, bilgi ve deneyimlerin paylaşılacağı, yeni vizyon ve farklı bakış açılarının kazanılacağı 25 Şubat 2016 tarihinde Maçka Hilton Parksa Otel’de gerçekleşecek Yönetici Asistanlığı Zirvesi’nde ‘Vizyonel Farkındalık’, Yönetici Asistanının İşletme İçindeki Varoluş Biçimi’, ‘Mükemmellik Serüveni’, ‘Değişimi Yönetmek’, ‘İletişimin Özü’, ‘Beklenti Yönetimi’, ‘İş Etiketi ve İmaj Yönetimi’, ‘İnsan ve Şirket İlişkilerinin Yönetimi’, ‘Dijitalleşme İle Birlikte Meydana Gelen Dönüşümün Asistanları Olmak ve Dijital İtibar’, ‘Çatışma Yönetimi’, ‘İnsan İlişkileri ve Profesyonellik’, ‘Başarı ve Huzur Dengesi’ gibi konular konuşulacak.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration