Giriş Yapın | Hesabım |   TR / EN           
Tüm organizasyon süreçlerini yönettiğimiz marka ve etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz

İnsan Kaynakları Zirvesi, İnsan kaynakları profesyonellerinin gerek bireysel gerekse de kurumsal gelişim ve değişimine öncülük ederek, alanında yenilikçi insan kaynakları çözümleri ve fark yaratan uygulamaları yine alanında önde gelen yönetim ve insan kaynakları profesyonelleri eşliğinde katılımcılarına sunuyor.

Türkiye’nin önemli holdinglerinin başkanları, CEO’ları, Genel Müdürleri, İK yöneticileri ile İK, yönetim ve kişisel gelişim alanında önde gelen isimler İnsan Kaynakları Zirvesi’nde buluşuyor.

İnsan kaynakları Zirvesi, stratejik insan kaynakları planlaması, eğitim yönetimi, stratejik yönetim, performans, sosyal performans, yetenek yönetimi, kişisel gelişim, veri yönetimi alanlarından seçilmiş güncel konular, uygulamalar ve yol gösteren başarı hikayeleri ile katılımcılarına insan kaynakları dünyasında fark yaratmanın anahtarını veriyor.

Katılımcılar, insan kaynakları alanında yeni ufuklar kazanırken aynı zamanda insan kaynakları dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla da bir araya gelme ve bağlantı oluşturma imkanına sahip olacaklar.

Konu

 • Stratejik İnsan Kaynakları Planlaması
 • Eğitim Yönetimi
 • Stratejik Yönetim
 • Performans Değerlendirme ve Sosyal Performans
 • Yetenek Yönetimi
 • Kişisel Gelişim
 • Veri Yönetimi

ÖNEMLİ GÜNLER

Zirve Tarihi : 20 Ekim 2017

Sunum Son Gönderim Tarihi : 29 Eylül 2017

Etkinlik Koordinatörü

Hilal Gençay

Hilal Gençay, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda Bilgisayar Temelli Okuryazarlık Programı koordinatörlüğünü yapmaktadır. Eğitim bilimci ve sosyal psikolog olan Gençay lisans eğitimini Almanya’da Ruhr Bochum Üniversite’sinde yapmıştır. Uzman eğitim sorumlusu olarak çalıştığı süre boyunca AÇEV tarafından geliştirilmiş Okuryazarlık ve Kadın Destek Eğitimi Programlarının ana yazarlarından biri olmuştur. Gençay 2008-2011 yılları arasında Güneydoğu Anadolu’da genç kadınlarla uygulanan ve Empower Vakfı tarafından Gençlerin Şampiyonu ödülüne layık görülen projenin koordinatörlüğünü yapmıştır.

Kendisi ayrıca 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Topluluk kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen yemek paylaşım platformu Komşu Yemeği’nin (www.komsuyemegi.com) kurucusudur.

Gençay, 2015 yılından beri de The Conferences Turkey organizasyonları etkinliklerinin planlama kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

İçerik Güncelleniyor…

Bu Etkinliğe Neler Dahil;

 • Alanında uzman akademisyenlerle fikir paylaşımı, anlamlı iletişim ve etkileşim fırsatı
 • Bütün oturumlara, sunumlara, workshop, kokteyl ve cofee-break’lere katılma olanağı.
 • Öğle Yemeği olanağı
 • Katılımcı Sertifikası

Ödeme

2017 İnsan Kaynakları Zirvesi için fiyatlandırma aşağıdaki gibidir;

.

Süper Erken Kayıt
1.250 TL
08 Eylül 2017’den önce yapılan ödemeler için geçerlidir
Erken Kayıt
1.500TL
29 Eylül 2017’den önce yapılan ödemeler için geçerlidir
Normal Kayıt
1.750 TL
29 Eylül 2017’den sonra yapılan ödemeler için geçerlidir
Etkinlik Öncesi Oda Fiyatları
$000

Etkinlik Zamanı Oda Fiyatları
$000

Hilton İstanbul Bosphorus

Cumhuriyet Cad. 34367 Harbiye

İstanbul,Türkiye

T. +90 (212) 315 60 00

info@hilton.com.tr

Odalar sınırlı sayıda olduğundan mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızda fayda olacaktır. Lütfen otel rezervasyonunuzu yaptığınızda bizi bilgilendiriniz.

Oda değişikliği veya iptali için Hilton Istanbul Bosphorus ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile 0212 315 60 00 veya yukarıdaki ‘Rezervasyon’ Butonuna tıklayarak rezervazyon yapabilirsiniz.

İçerik Güncelleniyor…

SPONSORLUK FIRSATLARI

Özel kategorilenmiş seçenekler, sponsorun belirli bir teknoloji, hizmet veya yenilik alanında katılımcılara öncü satıcı olduğunu gösterme fırsatı verir. Ayrıca bu sponsorluk paketleri, katılımcıların müşteri odaklı örnek olaylar ve sunumları ile sponsor markaya değer katmalarına olanak sağlar.

Etkinliklerimize sponsor olan müşterilerimiz için en doğru katılımcı profilini oluşturmak üzerine çalışmalar yaparız. Bundan dolayı yapacağımız ilk şey sizin isteklerinizi anlamak  ve size maksimum fayda sağlayacak şekilde katılımcı grubu oluşturmak.

Farklı bütçelerdeki sponsorluk paketlerimize bu dosyadan ulaşabilirsiniz.

The Conferences Turkey Sponsorluk Fırsatları

The Conferences Turkey Sponsorluk Fırsatları

Farklı bütçelerdeki sponsorluk paketlerimize bu dosyadan ulaşabilirsiniz.

Kategori Sponsorları

turkeybusinessconferences200x100
zarafet200x100

 

 

Dijital Pazarlama Sponsoru
pazarlamasyon200x100

Resmi Araştırma Sponsoru

 

 

Medya Takip Sponsoru

 

 

Dijital Medya Sponsoru

 

 

Sosyal Medya Sponsoru

 

 

Email Marketing Sponsoru

canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet nike tn pas cher stone island outlet stone island uk stone island stone island outlet supreme outlet supreme outlet online max maillots max maillot max maillots 2019

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration