Giriş Yapın | Hesabım |   TR / EN           
Tüm organizasyon süreçlerini yönettiğimiz marka ve etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz

Kişisel Gelişim Zirvesi, ‘’iş hayatında ve sosyal yaşamda güç ve başarı’’ temasından yola çıkarak, farklı içerik ve deneyimleri alanının önde gelen uzman konuşmacıları ile katılımcılarına ulaştırmayı amaçlamaktadır. Kişisel Gelişim Zirvesi olarak bilginin, birbirini tamamlayan bir çok konunun farklı perspektiflerle ele alınarak, genelden özele inen ve herkesin kendi yaşantısına uyarlayacağı hali ile sunulmasına inanıyor ve her zirvede geleceği aydınlatan konular ile katılımcılarımızı buluşturmak için çalışıyoruz.

KGZ olarak; farkındalık, bilinç, algı, öz, duygusal zeka, pozitif düşünce, kendini tanıma, değişim yönetimi, yaratıcı düşünme ve sosyal beceri gibi kavramları bilgi ve teori ile bireylerin öncelikler listesinde üst sıralara taşımaları ve potansiyellerini hayattan istediklerini elde etmelerine yönelik kullanmalarını en temel adım olarak görüyoruz.

Kişisel Gelişim Zirvesi 2017’de, İletişim ve insan ilişkileri, öfke kontrolü, zaman yönetimi, sağlıklı beslenme ve bilinç ilişkisi, nefes terapisi, motivasyon, iş ve yaşam dengesi, kendini ifade edebilme, koçluk teknikleri ile hayatına yön verme, insan ilişkileri, beden dili ve etkileri gibi çok önemli konu başlıkları alanında önde gelen ulusal ve uluslararası eğitmenler ile katılımcılara aktarılacak…

Başarıya giden yolda sizi istediğiniz sonuca ulaştıran ve değişmeyen tek gerçek: kendiniz için attığınız adımların toplamıdır…

Konu

 • İnsan İlişkileri ve Kendini İfade Edebilme
 • Koçluk Teknikleri ile Hayatına Yön Verme
 • İletişim, İmaj ve Zarafet
 • Zaman Yönetimi ve Verimli Kullanımı
 • Stresle Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü
 • Sağlıklı Beslenme ve Bilinç İlişkisi
 • Nefes Terapi ile İyileşme
 • Motivasyonun Şifreleri
 • Proaktif İnsan Olmak ve Farkındalık
 • Pozitif Yaşam Becerileri

ÖNEMLİ GÜNLER

Zirve Tarihi : 16 Aralık 2017

Sunum Son Gönderim Tarihi : 10 Kasım 2017

Etkinlik Koordinatörü

Hilal Gençay

Hilal Gençay, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda Bilgisayar Temelli Okuryazarlık Programı koordinatörlüğünü yapmaktadır. Eğitim bilimci ve sosyal psikolog olan Gençay lisans eğitimini Almanya’da Ruhr Bochum Üniversite’sinde yapmıştır. Uzman eğitim sorumlusu olarak çalıştığı süre boyunca AÇEV tarafından geliştirilmiş Okuryazarlık ve Kadın Destek Eğitimi Programlarının ana yazarlarından biri olmuştur. Gençay 2008-2011 yılları arasında Güneydoğu Anadolu’da genç kadınlarla uygulanan ve Empower Vakfı tarafından Gençlerin Şampiyonu ödülüne layık görülen projenin koordinatörlüğünü yapmıştır.

Kendisi ayrıca 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Topluluk kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen yemek paylaşım platformu Komşu Yemeği’nin (www.komsuyemegi.com) kurucusudur.

Gençay, 2015 yılından beri de The Conferences Turkey organizasyonları etkinliklerinin planlama kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

kisisel-gelisim-zirvesi-2017-program-akisi

Bu Etkinliğe Neler Dahil;

 • Alanında uzman akademisyenlerle fikir paylaşımı, anlamlı iletişim ve etkileşim fırsatı
 • Bütün oturumlara, sunumlara, workshop, kokteyl ve cofee-break’lere katılma olanağı.
 • Öğle Yemeği olanağı
 • Katılımcı Sertifikası

Ödeme

2017 Kişisel Gelişim Zirvesi için fiyatlandırma aşağıdaki gibidir;

Süper Erken Kayıt
1.250 TL
27 Ekim 2017’den önce yapılan ödemeler için geçerlidir
Erken Kayıt
1.500 TL
10 Kasım 2017’den önce yapılan ödemeler için geçerlidir
Normal Kayıt
1.750 TL
10 Kasım 2017’dan sonra yapılan ödemeler için geçerlidir
Etkinlik Öncesi Oda Fiyatları
$000
Etkinlik Zamanı Oda Fiyatları
$000

The Sofa Hotel

Tesvikiye Caddesi No:41-41A

34367 Nisantasi

Istanbul Turkey

T. +90 (212) 368 18 18 / F. +90 (212) 291 91 17

info@thesofahotel.com

Etkinlik döneminde yapacak olduğunuz konaklamalarda % 10 oranında indirim imkanından faydalanabilirsiniz.

Odalar sınırlı sayıda olduğundan mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızda fayda var. Lütfen otel rezervasyonunuzu yaptığınızda bize bildirin.

Oda değişikliği veya iptali için The Sofa Hotel ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile : +90 212 368 1818 veya aşağıdaki ‘Oda Rezervasyonu’ Butonuna tıklayarak rezervazyon yapabilirsiniz.

Otopark: Otelin hemen karşısında bulunan CITY’S AVM’nin otoparkı bulunmaktadır.

İçerik Güncelleniyor…

SPONSORLUK FIRSATLARI

Özel kategorilenmiş seçenekler, sponsorun belirli bir teknoloji, hizmet veya yenilik alanında katılımcılara öncü satıcı olduğunu gösterme fırsatı verir. Ayrıca bu sponsorluk paketleri, katılımcıların müşteri odaklı örnek olaylar ve sunumları ile sponsor markaya değer katmalarına olanak sağlar.

Etkinliklerimize sponsor olan müşterilerimiz için en doğru katılımcı profilini oluşturmak üzerine çalışmalar yaparız. Bundan dolayı yapacağımız ilk şey sizin isteklerinizi anlamak  ve size maksimum fayda sağlayacak şekilde katılımcı grubu oluşturmak.

Farklı bütçelerdeki sponsorluk paketlerimize bu dosyadan ulaşabilirsiniz.

The Conferences Turkey Sponsorluk Fırsatları

The Conferences Turkey Sponsorluk Fırsatları

Farklı bütçelerdeki sponsorluk paketlerimize bu dosyadan ulaşabilirsiniz.

Kişisel Gelişim Zirvesi

Kategori Sponsorları

turkeybusinessconferences200x100
zarafet200x100

 

 

Dijital Pazarlama Sponsoru
pazarlamasyon200x100

Resmi Araştırma Sponsoru

 

 

Medya Takip Sponsoru

 

 

Dijital Medya Sponsoru

 

 

Sosyal Medya Sponsoru

 

 

Email Marketing Sponsoru

canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet nike tn pas cher stone island outlet stone island uk stone island stone island outlet supreme outlet supreme outlet online max maillots max maillot max maillots 2019

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration