Giriş Yapın | Hesabım |   TR / EN           

The Conferences Turkey Kullanım Koşulları

Sizin için en uygun etkinliği sunma gayretinde olan The Conferences Turkey, aşağıda yazılı “Kullanım Koşulları”nı, www.theconferencesturkey.com uzantılı web sitemizdeki (Site) hizmetlerimizden yararlanabilmeniz ve etkinlik biletlerini satın alabilmeniz için hazırlamıştır.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde veya kullandığınızda, bu koşulları okuduğunuzu, içeriğini anladığınızı, bu koşullarla bağlı olduğunuzu, bu koşullara ve Site’yle ilgili bütün ilgili mevzuata uygun davranacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılmaktasınız. Bunun dışında, Kullanım Koşulları sayesinde, “etkinliği satın alma siparişinizin onaylandığı takdirde ödeme yükümlülüğü altına gireceğiniz konusunda açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi” kabul etmektesiniz.

GM Ajans Reklam Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri ve www.theconferencesturkey.com (ikisi birlikte “The Conferences Turkey” olarak anılacaktır), dilediği zaman bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, sitede ilan edildiğinden derhal yürürlüğe girer. Değişikliklerden haberdar olabilmek için lütfen site sayfasını düzenli olarak takip ediniz. Bunun dışında, The Conferences Turkey’den etkinlik veya diğer bir hizmetin satın alınmasıyla ilgili olarak da, Sitemizde yer alan, “Politikalar ve Satış Sözleşmesi” ve ayrıca “Gizlilik Politikası” hükümlerinin okunması ve incelenmesi gerekmektedir.

Hükümleri

 1. Sitenin içeriği ve yazılımı, The Conferences Turkey’e ve/veya onun tedarikçilerine ait olup, Türk ve uluslararası telif hakkı mevzuatıyla korunmaktadır. Site sayfalarına, kanuni telif hakkı uyarısı ve çeşitli tanıtma yazıları konulmuştur. Bu uyarı ve yazıların silinmesi veya kaldırılması ya da değiştirilmesi yasaktır. Lütfen bu uyarıyı veya tanıtma yazılarını ya da bunlarla birlikte verilen ek bilgileri silmeyin veya kaldırmayın ya da değiştirmeyin.
 2. Bu Siteyi sadece kişisel kullanımınız için ziyaret etme ve görüntüleme, Siteden etkinlikleri izleme, tanıtıcı bilgiler edinme, etkinlik (veya başka ürünler) satın alma ve diğer kişisel kullanımlarınız için yararlanma hakkına sahip olduğunuzu kabul etmektesiniz. Bu çerçevede, The Conferences Turkey tarafından yazılı olarak yetki verilmedikçe, siteyi kişisel kullanımlarınız dışında hiç bir şekil ve surette kullanmayacağınızı, sitedeki bilgileri/içeriği/görselleri herhangi bir amaçla kopyalamayacağınızı, yüklemeyeceğinizi, yayınlamayacağınızı, değiştirmeyeceğinizi, türev eserler yaratmayacağınızı ya da bunları kamuya teşhir etmeyeceğinizi veya başka bir şekilde dağıtmayacağınızı ya da diğer bir hukuka aykırı ya da yetkisiz tasarrufa konu etmeyeceğinizi de kabul etmektesiniz.
 3. Siteyi ziyaret ederek veya kullanarak, yalnızca hukuka uygun amaçlarla Site üzerinde işlem yapabilirsiniz. Sitede yaptığınız her işlem ve eylemdeki hukuki, cezai ya da diğer her türlü sorumluluk sadece size aittir. Bu çerçevede The Conferences Turkey ve/veya başka bir üçüncü kişinin fikri veya kişisel haklarına ya da diğer haklarına veya malvarlığına tecavüz oluşturacak şekilde, Sitedeki resimleri, metinleri, görsel ve işitsel imgeleri, video kliplerini, dosyalarını, veri tabanlarını, katalogları ve listeleri ya da diğer herhangi bir bilgiyi, unsuru çoğaltmayacağınızı, kopyalamayacağınızı dağıtmayacağınızı, işlemeyeceğinizi, diğer bir tasarrufa konu etmeyeceğinizi, The Conferences Turkey ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğinizi kabul, beyan ve taahhüt etmiş bulunuyorsunuz. The Conferences Turkey, sizin bu kullanım koşullarına ve/veya hukuka/mevzuata aykırı olarak Site üzerinde gerçekleştirdiğiniz faaliyetler/işlemler nedeniyle üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan doğrudan ve/veya dolaylı olarak, hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. The Conferences Turkey’e herhangi bir sorumluluk yöneltilirse, ilgili kullanıcılar The Conferences Turkey’in her türlü zararını derhal tazmin edeceklerini de kabul, beyan ve taahhüt ederler.

Sitemizin, izin ve yetki verilmeyen herhangi bir amaçla kullanılması veya bu kapsamda başka herhangi bir tasarruf gerçekleştirilmesi amacıyla The Conferences Turkey’in yazılı izni alınmaksızın, herhangi bir robot, örümcek veya başka otomatik aletler veya manuel yöntemler kullanılması yasaktır.

The Conferences Turkey’in çalışmasına müdahale etmek veya müdahaleye teşebbüs etmek amacıyla herhangi bir alet, yazılım veya sair bir donanım/teçhizat kullanmayacağınızı, sitemiz altyapısı üzerine, makul olmayan veya bu alt yapıya orantısız büyüklükte yük getiren herhangi bir işlem yapmayacağınızı da kabul etmektesiniz.

Yetkisiz bilet satışı veya siteye yetkisiz bağlantı yapılması ya da sitede bulunan bir robot, örümcek veya başka otomatik aletin yetkisiz kullanımı da dahil olmak üzere sitenin her türlü yasadışı ve/veya yetkisiz kullanımı yasaktır. Bu tür kullanım halinde, gerekli araştırmalar yapılıp gereken her türlü tedbir alınacak, gerekli yasal ve idari yollara da başvurulacaktır.

 1. The Conferences Turkey’i, telif hakkına konu olan bilgi ve materyalleri açık bir izin almadan yetkisiz bir şekilde kullanan kullanıcıların hak ve ayrıcalıkları sona erdirilecektir. Bu siteye makaleler, görüntüler, öyküler, yazılım veya telif hakkına konu olan veya benzeri içerik koyan kullanıcılar, siteye yükledikleri içeriğin üçüncü kişilerin telif haklarına veya özel hayatın gizliliği gibi diğer haklarına tecavüz etmediğinden veya bu hakları ihlâl etmediğinden emin olmalıdırlar. Bir kullanıcının bu siteyi yasadışı bir hak tecavüzünün veya hak ihlâlinin bir aracı olarak kullandığı konusunda ilgili telif hakkı sahibinin veya onun temsilcisinin ya da diğer bir üçüncü kişinin The Conferences Turkey’e bildirimde bulunması ya da ihlalin bir mahkeme kararıyla veya ilgili kullanıcının ikrarıyla sabit olması ya da The Conferences Turkey’in durumdan herhangi bir şekilde şüphelenmesi/endişe duyması halinde, ihlâlde bulunan kullanıcının bu siteye erişim ve/veya siteyi kullanım hakları iptal edilecektir.
 2. Herhangi bir üçüncü kişi tarafından sağlanan ve yayınlanan bilgilerin, içeriklerin, görsel ve işitsel imgelerin doğruluğu ve hukuka/mevzuata uygunluğunun taahhüdü, tamamıyla bu fiilleri gerçekleştiren ve/veya içerikleri siteye gönderen kişilerin sorumluluğundadır. The Conferences Turkey, kullanıcılar da dahil olmak üzere üçüncü kişiler tarafından sağlanan hizmetlerin/yayınların ve içeriklerin güvenliğini, doğruluğunu ve hukuka/mevzuata uygunluğunu taahhüt ve garanti etmemektedir. Siteyi başka bir siteye bağlanmak amacıyla ya da siteye içerik veya başka bilgiler yüklemek amacıyla kullanmanız da dahil, siteyi haksız/hukuka aykırı kullanmanızdan dolayı üçüncü şahısların maruz kalabileceği zararları tazmin edeceğinizi de kabul etmektesiniz. Siteyi kullanırken, ilgili mevzuat hükümlerine uyacağınızı faaliyetlerinizle ilgili olarak mevzuat hükümlerine uymamanız nedeniyle gerek The Conferences Turkey ve gerekse de üçüncü kişiler nezdinde doğacak her türlü sorumluluğun bizzat size ait olacağını, bu sorumluluklar nedeniyle The Conferences Turkey’den rücuen herhangi bir talepte bulunmayacağınızı, ayrıca bu madde kapsamında The Conferences Turkey’e yönelebilecek olası talepleri ve zararları derhal tazmin edeceğinizi beyan, kabul ve taahhüt etmektesiniz.
 3. The Conferences Turkey, sitenin kesintisiz veya hatasız olacağını ya da sitenin veya içeriğinin kullanılmasıyla ya da siteye bağlantı yapılmasıyla belirli sonuçların elde edileceğini garanti ve taahhüt etmez. The Conferences Turkey, sitede sunduğu hizmetler kapsamında kullanıcılara belirli bir amaca uygunluk, kesintisiz devamlılık, güncelleme, işlevsellik, doğruluk, hatasızlık dahil, açık ya da zımni hiçbir garanti ve/veya vaatte de bulunmamaktadır. Site ve içeriği, olduğu gibi ve mevcut haliyle sunulmaktadır. The Conferences Turkey, siteden yüklediğiniz dosyalarda virüs veya kirletici ya da bozucu özellikler bulunmadığını da garanti etmemektedir. The Conferences Turkey, sitenin belirli bir amaca uygunluğu ve ticari değerine ilişkin garantiler de dahil olmak üzere her türlü başka açık veya örtülü garantiyi de üstlenmemektedir. The Conferences Turkey sitenin kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlar için hiç bir şekilde sorumlu tutulamaz. The Conferences Turkey, sitenin kullanılmasından veya The Conferences Turkey hizmetinin kullanılmasından beklenebilecek sonuçlar konusunda hiç bir garanti vermemektedir.
 4. The Conferences Turkey, sitenin üçüncü kişi kullanıcıları, The Conferences Turkey kullanıcıları, reklamcıları ve/veya sponsorlarının işlem ve fiillerinden dolayı sorumlu olmadığı gibi, siziz de siteyi ve/veya The Conferences Turkey hizmetini kullanmanızla ilgili fiil, ihmal ve davranışlarınızdan hiç bir şekilde sorumlu değildir. The Conferences Turkey, herhangi bir etkinliği organize eden kişiler, icracılar, kurumlar veya başka üçüncü kişilerin siteyle bağlantılı veya siteye atıfta bulunan ürünleri, hizmetleri, fiil veya ihmalleri nedeniyle de sorumlu tutulamaz.
 5. The Conferences Turkey’in sorumluluğunu sınırlayan hükümlerden herhangi birinin mahkemeler tarafından ilgili mevzuata aykırı bulunması halinde, söz konusu hüküm mevzuata uygun olan ve sorumluluğu en aza indiren mevzuat hükmü kapsamında uygulanacak ve The Conferences Turkey’in sorumluluğu buna göre belirlenecektir.
 6. The Conferences Turkey, Sitede sunulan hizmetleri ve içerikleri her zaman değiştirebilme, Siteye blog koyma, kullanıcıların sisteme yükledikleri bilgileri ve içerikleri, kullanıcılar da dahil olmak üzere, üçüncü kişilerin erişimine kapatabilme ve silme hakkına sahiptir. The Conferences Turkey, bu hakkını hiç bir bildirimde bulunmadan ve önel vermeden kullanabilir.
 7. The Conferences Turkey, Site üzerinden The Conferences Turkey’in kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişilere ve üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere link verebilir, yönlendirme yapabilir. Bu linkler/yönlendirmeler web sitesini veya siteyi işleten kişinin desteklendiği veya web sitesi ya da içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki linkler vasıtasıyla erişilen portallar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu linkler vasıtasıyla erişilen portallar veya web sitelerinde sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında The Conferences Turkey’in herhangi bir sorumluluğu ve/veya taahhüdü bulunmamaktadır.
 8. The Conferences Turkey, gerekli gördüğünde site kapsamındaki hizmetleri/siteyi geçici bir süreyle askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Hizmetlerin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından ya da sitenin kapatılmasından The Conferences Turkey’in kullanıcılara karşı herhangi bir sorumluluğu yoktur.
 9. Açıkladığımız Kullanım Koşulları, The Conferences Turkey Satış Politikasını ve Gizlilik Beyanı’nı da içermekte olup, sitemizi ziyaret edenler ve siteyi kullananlar, bunları da okuduklarını, kabul ettiklerini ve hükümlerine uyacaklarını kabul, beyan ve taahhüt etmektedir.
 10. Siteyi kullanmakla, site hakkında veya siteyle ilgili bir uyuşmazlığın çıkması halinde, bu uyuşmazlığın kanunlar ihtilâfı kurallarına bakılmaksızın Türk mevzuatına tâbi olacağını ve bu düzenlemelere göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılmaktasınız. Siteye ve/veya hükümlerine ilişkin herhangi bir uyuşmazlığın doğması durumunda İstanbul (Çağlayan) mahkemelerinin ve icra dairelerinin görevli ve yetkili olacağını da kabul etmektesiniz.
 11. Bu Kullanım Koşullarını ihlâl ettiğiniz takdirde, The Conferences Turkey Siteyi kullanmanıza son verebilir, gelecekte Siteyi kullanmanıza engel olabilir ve/veya aleyhinize ilgili yasal yollara başvurabilir.
canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet nike tn pas cher stone island outlet stone island uk stone island stone island outlet supreme outlet supreme outlet online max maillots max maillot max maillots 2019

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration