Giriş Yapın | Hesabım |   TR / EN           

Kurumsal

The Conferences Turkey, gelecekte birey, kurum ve toplumların şekillenmesinde en belirleyici etkenin bilgi olacağı bilinciyle, eğitim ve danışmanlık sektöründeki tecrübelerini Türkiye’de bu anlamda düzenlenecek olan fuar, kongre, zirve, seminer organizasyonlarına farklı açılımlar kazandırmak vizyonu ile kuruldu.

Bu kapsamda bireylerin ve kurumların beklentilerini analiz edip, onların gelişimine hizmet edecek konu ve konuları belirleyip, müşterilerine somut değerler yaratarak, kurumsal ve bireysel gelişim odaklı çözümler sunmayı amaç edinmiştir.

The Conferences Turkey’in sunduğu hizmet, stratejilerin belirlenmesi ve planlamadan, organizasyonların düzenlenmesine kadar pek çok etkinliği kapsamaktadır.

İş dünyası ile akademik dünyayı, müşteri ile markayı, teori ile uygulamayı birlikte sunan bir köprü görevi üstlenerek başarıya giden yolda önemli bir misyon yüklenmiştir. Ve tüm bunları hayata geçirirken içinde yaşadığı ülkeye ve insanlarına da saygılı olma bilincini kendine görev edinmiş ve her bir organizasyonun bir sosyal sorumluluk projesinin parçası olması yolunda da önemli adımlar atmıştır.

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration