Giriş Yapın | Hesabım |   TR / EN           
marka-liderligi-zirvesi-ic-sayfa

Satış ve pazarlama alanındaki en iyi fikirlerin, bakış açılarının ve yenilikçi ürün, hizmet, topluluk ve kampanyaların konuşulup, tartışılacağı Marka Liderliği Zirvesi, alanında uzman konuşmacılar ve pazarlama profesyonelinin katılımıyla 04 Mayıs 2017 tarihinde sizlerle….

Marka Liderliği Zirvesi, konusunda yenilikçi bakış açıları ile isim yapmış, geleceği kendi vizyonlarına göre şekillendiren, alanının en iyi düşünürlerini ve girişimcilerini markalardan inovasyona, pazarlamadan insanlara, sosyal medyadan simyaya ve satış/pazarlamadan sürüdürülebilir başarıya kadar farklı alanlardaki değişim dünyasını keşfetmek üzere bir araya getiriyor.

Marka Liderliği Zirvesi’nde Türkiye’nin önemli şirketlerinin üst düzey yöneticileri, satış ve pazarlama uzmanları, satış ve pazarlama alanında kitapları bulunan otoriteler ve akademisyenlerden oluşan konuşmacılar, onlarca oturum ve iş dünyasıyla ilgili önemli konular yer almaktadır.

Marka Liderliği Zirvesi’nin amacı, katılımcılara müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını anlama, müşterilerle etkili iletişim kurma, satış ekiplerini etkin yönetme ve ikna gibi beceriler kazandırarak kârlı bir satış ve pazarlama yönetimi sağlamaktır. Ayrıca dinamik bir ortamda, satış ve pazarlama ilgili engin bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, yeni vizyonlar ve farklı bakış açılarının kazanıldığı bir platform oluşturmaktır. Zirvede iş dünyası profesyonellerinden oluşan zirve katılımcılarıyla da tanışacak, sosyal bir çevre oluşturarak iş dünyasında bağlantılarınızı da güçlendireceksiniz.

Kurumların ilham almak isteyen üst düzey yöneticileri,
iş ve pazar ağı geliştiricileri,
Dünya gündemini takip etmek isteyen pazarlama, satış, marka ve ürün yöneticileri,
İş ağlarını genişletmek isteyen pazarlama ve satış ekipleri,
Satış ve pazarlama dünyasının trendleriyle ilgilenen tüm profesyonelleri 04 May 2017 tarihinde gerçekleşecek Marka Liderliği Zirvesi’nde buluşalım…

Konular

 • Kültür Aktarıcı Olarak ”Markalar”
 • ‘Tüketici için Değil, Tüketici ile…”
 • Lider Markalar Neyi Doğru Yapıyor?
 • Tutku Yaratmak ”1’den önce 2’yi aldım”
 • Kişisel Marka Olma Yolculuğu
 • Mutluluğun Markaları ve Sırları
 • Pazarlama Orkestrasında Şef Olmak
 • Sürdürülebilir Başarı, Döngüsel Pazarlama
 • Tüketicinin Çok Seçeneği ile Baş Etmek:”Çok” ile Rekabet
 • Marka Liderliğinde İtibar Yönetimi

ÖNEMLİ GÜNLER

Zirve Tarihi : 04 Mayıs 2017

Sunum Son Gönderim Tarihi : 14 Nisan 2017

Etkinlik Koordinatörü

Hilal Gençay

Hilal Gençay, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nda Bilgisayar Temelli Okuryazarlık Programı koordinatörlüğünü yapmaktadır. Eğitim bilimci ve sosyal psikolog olan Gençay lisans eğitimini Almanya’da Ruhr Bochum Üniversite’sinde yapmıştır. Uzman eğitim sorumlusu olarak çalıştığı süre boyunca AÇEV tarafından geliştirilmiş Okuryazarlık ve Kadın Destek Eğitimi Programlarının ana yazarlarından biri olmuştur. Gençay 2008-2011 yılları arasında Güneydoğu Anadolu’da genç kadınlarla uygulanan ve Empower Vakfı tarafından Gençlerin Şampiyonu ödülüne layık görülen projenin koordinatörlüğünü yapmıştır.

Kendisi ayrıca 13. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde Topluluk kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen yemek paylaşım platformu Komşu Yemeği’nin (www.komsuyemegi.com) kurucusudur.

Gençay, 2015 yılından beri de The Conferences Turkey organizasyonları etkinliklerinin planlama kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir.

Bu Etkinliğe Neler Dahil;

 • Alanında uzman akademisyenlerle fikir paylaşımı, anlamlı iletişim ve etkileşim fırsatı
 • Bütün oturumlara, sunumlara, workshop, kokteyl ve cofee-break’lere katılma olanağı.
 • Öğle Yemeği olanağı
 • Katılımcı Sertifikası

Ödeme

2016 Marka Liderliği Zirvesi için fiyatlandırma aşağıdaki gibidir;

Süper Erken Kayıt
1.250 TL
31 Mart 2017’dan önce yapılan ödemeler için geçerlidir
Erken Kayıt
1.500 TL
14 Nisan 2017’dan önce yapılan ödemeler için geçerlidir
Normal Kayıt
1.750 TL
14 Nisan 2017’dan sonra yapılan ödemeler için geçerlidir
Etkinlik Öncesi Oda Fiyatları
$000

Etkinlik Zamanı Oda Fiyatları
$000

Hilton İstanbul Bosphorus

Cumhuriyet Cad. 34367 Harbiye

İstanbul,Türkiye

T. +90 (212) 315 60 00

info@hilton.com.tr

Odalar sınırlı sayıda olduğundan mümkün olduğunca erken rezervasyon yapmanızda fayda olacaktır. Lütfen otel rezervasyonunuzu yaptığınızda bizi bilgilendiriniz.

Oda değişikliği veya iptali için Hilton Istanbul Bosphorus ile iletişime geçebilirsiniz.

Telefon ile 0212 315 60 00 veya yukarıdaki ‘Rezervasyon’ Butonuna tıklayarak rezervazyon yapabilirsiniz.

İçerik Güncelleniyor…

SPONSORLUK FIRSATLARI

Özel kategorilenmiş seçenekler, sponsorun belirli bir teknoloji, hizmet veya yenilik alanında katılımcılara öncü satıcı olduğunu gösterme fırsatı verir. Ayrıca bu sponsorluk paketleri, katılımcıların müşteri odaklı örnek olaylar ve sunumları ile sponsor markaya değer katmalarına olanak sağlar.

Etkinliklerimize sponsor olan müşterilerimiz için en doğru katılımcı profilini oluşturmak üzerine çalışmalar yaparız. Bundan dolayı yapacağımız ilk şey sizin isteklerinizi anlamak  ve size maksimum fayda sağlayacak şekilde katılımcı grubu oluşturmak.

Farklı bütçelerdeki sponsorluk paketlerimize bu dosyadan ulaşabilirsiniz.

The Conferences Turkey Sponsorluk Fırsatları

The Conferences Turkey Sponsorluk Fırsatları

Farklı bütçelerdeki sponsorluk paketlerimize bu dosyadan ulaşabilirsiniz.

Kategori Sponsorları

zarafet200x100

Medya Sponsorları

fortune200x100 fortuneturkey200x100 turkishtime200x100 platin200x100 bloomberg200x100 internetHaber200x100

Dijital Pazarlama Sponsoru
pazarlamasyon200x100

Resmi Araştırma Sponsoru

Medya Takip Sponsoru

Dijital Medya Sponsoru

Sosyal Medya Sponsoru

Email Marketing Sponsoru

 

 

canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet nike tn pas cher stone island outlet stone island uk stone island stone island outlet supreme outlet supreme outlet online max maillots max maillot max maillots 2019

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration