Giriş Yapın | Hesabım |   TR / EN           

The Conferences Turkey Satış Politikaları ve Satış Sözleşmesi

6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun’un 3. maddesine göre, The Conferences Turkey’le ilgili tanıtıcı bilgilerin tamamı, sitemizin “Hakkımızda” başlıklı bölümünde güncel şekilde yer almaktadır.

The Conferences Turkey olarak hedefimiz, biletinizi en kısa sürede ve en kolay şekilde satın almanızı sağlamaktır. Aşağıdaki Satış Politikamızı ve Satış Sözleşmemizi, müşteri olarak sizi memnun edecek ve theconferencesturkey.com’daki satın alma süreci konusunda bilgilendirecek şekilde oluşturduk. Bu Satış Politikası ve Sözleşmemiz, kullanım koşullarımızın da bir bölümünü oluşturmaktadır. Web sitemize üye olarak ve/veya bilet satın alma işlemlerini gerçekleştirerek, Kullanım Koşullarını, Satış Politikası ve Sözleşme hükümlerini ve Gizlilik Politikamızı okuduğunuzu, anladığınızı ve içeriklerini aynen kabul ettiğinizi beyan etmektesiniz. Satış politikası ve/veya sözleşme hükümlerinde belirtilenler dışında bir talebiniz veya şikayetiniz olduğunda, herhangi bir bilet satın alma işlemi yapmadan ve siparişinizi onaylamadan önce, Yardım sayfasını ziyaret etmeniz ve/veya bizimle sitemizde belirtilen iletişim numaralarından iletişime geçmeniz büyük önem taşımaktadır. Sitemizden bilet satın alarak ve siparişinizi onaylayarak Sözleşme hükümlerine tâbi olduğunuzu kabul ettiğinizden, sitemizden bilet satın aldığınızda, etkinlik biletleriyle ilgili tüm sürece, prosedürlere ve işlemlere aşağıda yer alan Sözleşme hükümleri aynen uygulanacaktır.

Siparişinizi onaylamanız, bileti satın almadan önce; firmamızla ilgili gerekli tüm bilgileri ve iletişim adreslerini; satın aldığınız bilete ve hizmete ilişkin tüm özellikleri ve ayrıca tüm vergiler dahil toplam bilet/hizmet fiyatını ve varsa tüm ek masrafları; ödeme, teslimat, ifaya ilişkin bilgileri ve şikayetlere ilişkin sözleşmede düzenlenen çözüm yöntemlerini; uyuşmazlık konusunda başvurularınızı Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine yapabileceğinize dair sözleşmesel bilgileri; Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesinin birinci fıkrasının g bendine göre cayma hakkınızın olmadığını ve sözleşmede düzenlenen tüm hükümleri bildiğinizi yazılı olarak kabul, beyan ve taahhüt ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu itibarla, siparişlerinizi onaylamadan önce sizden onayınız kapsamında yazılı şekilde ön bilgilendirme onayı alınmış olmakta ve ön bilgilendirme onayı bu Sözleşmenin ayrılmaz bir parçası haline gelmektedir. Bu sözleşme ve ön onay ile “bilet satın alma siparişinizin onaylanması durumunda ödeme yükümlülüğü altına gireceğiniz” konusunda da açık ve anlaşılır şekilde bilgilendirildiğinizi kabul etmektesiniz.

Etkinliklerle İlgili Genel Hükümler
1. Yetkili bilet satış acentesi olarak The Conferences Turkey, biletini satın aldığınız etkinliği düzenleyen “organizatör, etkinlik mekanı, kulüp veya tiyatrolar” (Etkinlik Organizatörü) adına bilet satmakta ve bilet başına hizmet bedeli almaktadır; bilet fiyatlarını veya oturma yerlerini belirleme konusunda hiçbir hak ve yetkiye sahip bulunmamaktadır. Bileti satın alan kişi, satın aldığı bileti hiçbir ticari amaç gütmeden, şahsi kullanımı için aldığını, Etkinlik Organizatörü veya temsilcileri tarafından açıkça izin verilmesi dışında, bileti hiçbir ticari iş veya faaliyet için kullanmayacağını beyan ve taahhüt etmektedir. Bu kapsamda, satın alınan biletin, üçüncü kişilere her ne şekilde olursa olsun satılması, biletin ilave ücretle veya başka şekilde satışının teklif edilmesi, satın alınan biletin, reklam, yarışma ve çekilişler de dahil olmak (fakat bunlarla sınırlı olmamak) üzere promosyon veya diğer ticari amaçlarla kullanılması mümkün değildir. Etkinliğin, üzerinde yazılı fiyattan daha yüksek bir fiyatla satılması veya satışına teşebbüs edilmesi ya da başka herhangi bir ticari tasarrufa konu edilmesi, hiçbir ücret iadesine veya başkaca taleplere hak kazandırmaksızın, bilete el koyma ve/veya biletin iptali için The Conferences Turkey bakımından haklı bir sebep oluşturmaktadır.

2. Etkinlikler için kişi başı azami bilet adedini Etkinlik Organizatör’ü belirler. Bu sayı, etkinlik sayfasında “Lütfen Not Edin” bölümünde ve satın almanın ilk aşamasında belirtilir. Haksız bilet alımlarının önüne geçmek için böyle bir uygulama yapılmaktadır. Etkinlik alımları, bazı etkinliklerde kişi başına ve/veya kredi kartı başına, bazılarında ise hane başına sınırlandırılabilir. The Conferences Turkey, belirttiği adet sınırı üzerinde satın alınan biletleri, önceden bildirimde bulunmaksızın tek taraflı iptal etme hakkına sahiptir.

3. Etkinlikler, genellikle internet, çağrı merkezi, perakende satış noktaları gibi çeşitli dağıtım kanalları aracılığıyla satılır. Tüm satış kanalları aynı biletleme havuzuna eriştiğinden, popüler etkinliklerde biletler hızlı bir şekilde tükenebilir. Bazı durumlarda etkinlikten önce Etkinlik Organizatörü’nün kararıyla ilave bilet satışa çıkarılabilir; fakat bu kapasite veya bilet mevcudiyeti konusunda herhangi bir kontrol gücüne sahip olmadığımızdan, bu kapsamda herhangi bir garanti de vermemekteyiz.

4. Satın aldığınız biletleriniz için teslimat şekli olarak “kurye” seçeneğini tercih ederseniz, teslimatta sorun yaşamamak için adres ve teslimatı alacak kişinin bilgilerinin doğru olduğundan emin olunuz. Kurye bedeli, satın alma işlemi sırasında “kurye bedelinden” bilgilendirilmek kaydıyla kredi kartınızdan tahsil edilir; bu nedenle kuryeye herhangi bir ödeme yapmayınız. Teslimat bölgeleri haricinde bir adres vermeniz halinde teslimat yapılamamaktadır. Teslimat sırasında Mail Order Talep Formu veya Teslimat Formu imzalatılabilir.

5. Biletlerinizin kontrol ve saklama yükümlüğü size aittir. Biletler, doğrudan güneş ışığı veya ısı nedeniyle zarar görerek kullanılmaz hale gelebileceğinden, onları güvenli bir yerde saklayınız. Kaybolan, çalınan veya herhangi bir şekilde tahrip olan biletlerden dolayı The Conferences Turkey hiçbir şekilde sorumlu değildir.

6. Etkinlik Organizatörü çeşitli sebeplerle etkinlikleri iptal ettiğinde veya tarihlerini değiştirdiğinde, uygulanacak prosedürü belirleyerek duyurur. Etkinliğin iptal edilmesinden ve/veya etkinlik tarihinin değiştirilmesinden The Conferences Turkey değil, sadece Organizatör sorumludur. İlgili etkinliğin iptal edilip edilmediği ve tarihi değiştirilmiş bir etkinliğin yeni tarihi ve saati konularında yapılan duyurulardan haberdar olma sorumluluğu size aittir. Bir etkinliğin iptal edilmesi veya tarihinin değiştirilmesi durumunda Etkinlik Organizatörü’nden gerekli yetkiyi almışsak, bilet hamillerini söz konusu iptalden veya değişiklikten haberdar etmek için makul gayret gösterilecektir. Fakat bilet hamillerinin etkinlik tarihinden önce iptalden veya değişiklikten mutlak surette haberdar edileceği konusunda hiçbir taahhütte ve/veya garantide bulunmamaktayız.

7. Kural olarak tüm bilet satışları kesin olup, Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. maddesinin birinci fıkrasının g bendine göre satın aldığınız biletlerde cayma hakkına sahip değilsiniz. Satılan biletlerin herhangi bir şekilde kaybolması, çalınması, hasar görmesi veya yok olması durumunda, bilet değiştirme/yeni bilet basma veya para iadesi yapılmamaktadır. Etkinliğin iptal edilmesi dışında, satılan biletler, satış işlemi sonrasında hiçbir şekilde iptal edilmemekte, değiştirilmemekte ve ücret iadesi yapılmamaktadır. Bununla birlikte, bilet sahibinin tarihi değiştirilmiş etkinliğe katılmasının mümkün olmadığı hallerde, bilet hamillerine ücret iadesi yapılabilir. Ücret iade tutarları, satın alınan biletin üzerinde yazılı ücret ve bilet başına uygulanan ilgili hizmet bedeliyle sınırlı olup, işlem bedeli veya başkaca herhangi bir bedelin talep edilebilmesi mümkün değildir. Fakat etkinliğin iptali veya ertelenmesi durumunda, Etkinlik Organizatörü geri ödeme şartları konusunda bazı sınırlandırmalar getirebilir veya programda değişiklik yapabilir. Geri ödemeler konusunda organizatörün belirlediği son iade talebi tarihlerine ve diğer talimatlara uyulması, sizin sorumluluğunuzdadır. Organizatör tarafından belirlenen iade tarihleri dışında bilet ve/veya bedel iadesi yapılamaz. Bu kapsamda The Conferences Turkey hiçbir sorumluluk üstlenmez. İptal edilen ve ertelenen etkinliklerde bilet tutarının iade edilebilmesi için, biletlerin The Conferences Turkey Satış Noktalarına fiili olarak teslim edilmesi gerekmektedir. Fiili olarak teslim edilmeyen biletlere ilişkin bilet bedeli iadesi yapılmamakta ve bu konuda The Conferences Turkey hiçbir şekilde sorumluluk üstlenmemektedir. İptal edilen veya değişiklik yapılan etkinliklerle ilgili daha fazla bilgiyi web sitemizden öğrenebilirsiniz.

8. Biletler ve/veya biletin satın alınması şartları, ilgili mekan ve Etkinlik Organizatörü’nün kurallarına göre düzenlenmiş olup, bu kural ve düzenlemelerden herhangi birini ihlal etmeniz veya hasara ya da rahatsızlığa yol açmanız, hukuka aykırı ve/veya suç oluşturabilecek davranışlar sergilemeniz halinde, mekan ilgilisi veya Etkinlik Organizatörü sizi mekan dışına çıkarma veya mekana almama hakkına sahiptir. Mekanda, güvenliğinizi sağlamak amacıyla zaman zaman güvenlik araması da yapılabilir. Bazı organizatörler, güvenlik gerekçesiyle veya başka nedenlerle kişisel bilgileri bulunmayan müşterilere bilet satışı yapılmasını reddetme hakkına da sahiptir. Çünkü etkinliğin yapılacağı mekana girecek kişilerin kimlik bilgilerinin etkinlik organizatöründe bulunması, etkinlik öncesinde güvenliğin sağlanması amacıyla organizatör için gerekli bir bilgi niteliği taşıyabilmektedir. Bu yüzden, kişisel bilgilerinizin etkinlik organizatörüyle paylaşılmasını istemiyorsanız, bu durumda etkinlik organizatörü size bilet satışı yapmayabileceğinden, siparişi tamamlamadan ve bileti satın almadan önce bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası olan “Gizlilik Politikası”nı dikkatlice okumalısınız. Kişisel bilgilerinizi etkinlik organizatörüyle paylaşmak istemediğiniz için size bilet satışı yapılmadığında, bu durumdan The Conferences Turkey sorumlu değildir.

9. Etkinlik mekanına giriş ve çıkışlar, Etkinlik Organizatörü’nün ve etkinlik mekanının belirlediği kural ve düzenlemelere bağlı olarak gerçekleştirilir. Kural olarak, bilet kontrolünden sonra dışarı çıktığınızda yeniden etkinlik mekanına giremezsiniz. Etkinliğe geç kaldığınızda, Etkinlik Organizatörü’nün belirlediği kural ve düzenlemelere göre içeriye alınabilirsiniz ve bu kurallar organizatöre göre farklılık gösterebilir. Geç kalanların içeriye alınması konusunda The Conferences Turkey hiçbir garanti verememekte ve sorumluluk üstlenmemektedir.

10. Fotoğraf makinesi, cep telefonu veya kayıt ekipmanlarının kullanımı Etkinlik Organizatörünün belirlediği kural ve düzenlemelere tâbidir. Bu yüzden fotoğraf makinesi veya diğer kayıt ekipmanlarının, lazer kalemi ve cep telefonlarının etkinlik mekanına sokulması yasaklanabilir.

11. Etkinlik Organizatörü, engellilere kılavuzluk eden köpekler dışında, hayvanların etkinlik alanına sokulmasını yasaklayabilir.

12. Etkinlik Organizatörü, müşterilerin dışarıdan getirdiği yiyecek ve içeceklerin mekana sokulmasını yasaklayabilir.

13. Etkinlik mekanı, Etkinlik Organizatörü ve The Conferences Turkey, müşterilerin kişisel eşyalarıyla ilgili hiçbir sorumluluğu üstlenmemektedir.

14. Bilet hamili, sadece bilet üzerinde yazılı kıymeti taşıyan bir adet yer üzerinde hak sahibidir. Fakat etkinlik mekanı veya Etkinlik Organizatörü, bilet sahibine, bilet üzerinde belirtilen yerden farklı bir yer verme hakkını kullanabilir. Bu durumdan sadece Organizatör sorumlu olup, The Conferences Turkey’in herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

15. The Conferences Turkey, bilet üzerinde yazılı bedel ve ilgili hizmet bedeli dışında, biletlere/bilet satışlarına ve/veya etkinliklere ilişkin olarak başkaca hiçbir yükümlülük, taahhüt ve sorumluluk üstlenmemektedir. Bu sözleşmeyle siz de, The Conferences Turkey’in sorumluluğunun bu maddeye göre sınırlandırıldığını ve her ne ad altında olursa olsun bu maddedeki sorumluluk limiti dışında The Conferences Turkey’i sorumlu tutmayacağınızı kabul, beyan ve taahhüt etmiş sayılmaktasınız.

16. Bilet satın alma işlemiyle ilgili bilgi almak isterseniz, işleminizi tamamlarken size verdiğimiz referans numarasıyla Müşteri Hizmetleri’ni arayabilirsiniz.

17. Web sitemiz Türkçe ve İngilizce olarak hazırlanmıştır. Metinler arasında herhangi bir farklılık ve/veya çelişki olması halinde Türkçe metin esas alınacaktır.

18. Sözleşme kapsamındaki ticari elektronik iletiler, önceden onayınız alınarak size gönderilebilir. Onayın, yazılı olarak veya her türlü elektronik iletişim araçlarıyla alınabilmesi mümkün olduğundan, sözleşme kapsamında ticari elektronik ileti gönderilmesini istemiyorsanız, “elektronik ileti gönderilmesi” bölümündeki onay işaretini kaldırmanız yeterlidir. Hiçbir gerekçe göstermeye gerek olmaksızın dilediğiniz zaman ticari elektronik iletileri almayı reddetme hakkınızı kullanabilirsiniz. Sizinle iletişime geçilmesi amacıyla iletişim bilgilerinizi vermişseniz, sağlanan hizmetlere ilişkin değişikliklere ve/veya kullanıma yönelik ticari elektronik iletiler için ayrıca onay alınmaz. Hizmetin sağlanması sırasında, bu tür haberleşmenin yapılacağı hakkında bilgilendirilerek ve reddetme imkânı sağlanarak iletişim bilgileriniz edinilmişse, önceden izniniz alınmaksızın aynı veya benzer hizmetlerle ilgili pazarlama, tanıtım ve/veya değişiklik hizmetleri için haberleşme yapılabilmesi de hukuken mümkündür. Bu tür haberleşme yapılmasını reddetme ve bu kapsamda verdiğiniz izinleri geri alma hakkınız saklı olup, bu talebinizin tarafımıza her türlü yolla iletilmesi yeterlidir.

19. Bu sözleşme metni, sözleşmenin kurulmasından sonra, The Conferences Turkey dataları tarafından saklandığından, bu sözleşmeye değişiklik tarihlerini de görecek şekilde sitemizin “Politikalarımız” bölümünden kolaylıkla erişebilirsiniz. Dilerseniz, sözleşmenin çıktısını alarak, fiziki kopyasına da kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sebeple sözleşme hükümlerinin ve genel işlem şartlarının sizin tarafınızdan kolaylıkla sağlanmasına ve saklanmasına imkan sağlanmaktadır. Sözleşmeye erişiminiz, sitemize erişimin sağlanmasıyla doğru orantılı şekilde devam edecektir.

20. Sitemizin kullanımına ve bu sözleşmeye ilişkin gizlilik kuralları, “Politikalarımız” bölümünde “Gizlilik Politikası” kısmında detaylı şekilde açıklanmıştır. Bu kapsamda, Gizlilik Politikası hükümlerinin dikkatlice okunması, incelenmesi ve farklı talepleriniz varsa tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. Gizlilik Politikası, bu Sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olup, Sözleşme’yle birlikte aynen uygulanır ve hüküm ifade eder. Bu sebeple bu Sözleşmeyi ve/veya siparişi onaylayarak, Gizlilik Politikası hükümlerini de kabul etmiş sayılmaktasınız.

21. Siparişin onaylanması aşamasında ve ödeme bilgilerinin girilmesinden önce, ödeyeceğiniz toplam bedel de dâhil olmak üzere, sözleşmenin tüm şartları tarafınızdan açıkça görüldüğünden, bileti satın alarak ve siparişi onaylayarak bu sözleşme hükümlerini aynen kabul etmiş sayılmaktasınız. Siparişi onaylamadan önce, tüm sözleşme hükümlerini dikkatlice incelemeniz gerekmektedir.

22. Sizinle ilgili elde edilen kişisel verilerin saklanmasından ve güvenliğinden The Conferences Turkey sorumludur. Kişisel verileriniz sizin onayı olmaksızın, biletinizi satın aldığınız etkinliğin organizatörü dışında üçüncü kişilere iletilemeyecek ve size bildirilen amaçlar dışında kullanılamayacaktır. Kişisel bilgilerinizin etkinlik organizatörüyle bile paylaşılmasını istemiyorsanız, siparişi tamamlamadan önce bizlere 0 2122617468 numaralı iletişim hattından ve/veya info@theconferencesturkey.com email adresinden ulaşmanız gerekmektedir. Çünkü bazı organizatörler, güvenlik gerekçesiyle veya başka sebeplerle kişisel bilgileri bulunmayan müşterilere bilet satışı yapmama haklarını kullanabilmektedir. Kişisel verilerinizin korunmasına ve kullanımına ilişkin detaylı bilgilerin tümüne, Sitemizin, “Politikalarımız” bölümünde yer alan ve bu Sözleşmenin eki ve ayrılmaz bir parçası olan “Gizlilik Politikası” bölümünden ulaşabilirsiniz.

23. Yukarıda belirtilen tüm sözleşme hükümleri, Türk Hukukuna tâbidir. The Conferences Turkey, biletinizi satın almadan önce sözleşme hükümleri ve içeriği konusunda tüm tüketicileri önceden bilgilendirdiğinden, bileti satın alarak ve siparişi onaylayarak bu sözleşme hükümlerinin tarafınıza bildirildiğini de kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu itibarla, bu maddeyi yazılı delil niteliğinde bir ispat aracı olarak kabul etmektesiniz.

Bu Sözleşmeden ve/veya hizmet ya da bilet satın alma işlemlerinden herhangi bir uyuşmazlık doğduğunda, uyuşmazlık öncelikle sulhen giderilmeye çalışılacaktır. Bunda başarılı olunamaması durumunda, sitemizden bilet satın alan tüketicilerin Tüketici Hakem Heyetlerine ve/veya Tüketici Mahkemelerine başvurma hakkı bulunmaktadır. Sözleşmeden kaynaklanan tüm uyuşmazlıklarda İstanbul (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkilidir.

Etkinliklerle İlgili Özel Hükümler

Yukarıda belirtilen etkinliklere ilişkin genel hükümler aynen geçerli kalmak kaydıyla, konferanslara ilişkin aşağıdaki özel şartlar geçerlidir.

1. Kayıt ücretine dahil olarak; etkinlik boyunca etkinliğe katılma imkanı, etkinlik boyunca öğle yemeği ve cafe break servisi, konuşmacıların sunumlarını dinleyebilme imkanı elde edilmektedir.

2. Ödeme koşulları: Ödeme etkinlikten önce tamamlanmak zorundadır. Ödeme yapan kişi etkinliğe katılmadığı veya katılamaması durumunda hakkını kaybetmiş olur ve geri ödeme yapılmaz.

3. Koşulların iptali: Satın alınmış olan etkinliklerin iptalinde ücret geri ödemesi mümkün olmamaktadır. Fakat yerinize bir başka katılımcı gönderebilirsiniz. Eğer yerinize başka bir katılımcıyı göndermek isterseniz bize etkinlikten 48 saat öncesine kadar haber vermeniz gerekmektedir. Fakat etkinliğe 30 günden daha kısa bir zaman kala yapılan iptaller için The Conferences Turkey paranızı geri ödemek yerine, organize ettiği başka bir etkinliğe katılma olanağı sağlar.

4. Önceden bilgi verilmeden katılımcılar arasında değişiklik yapılamaz.

5. The Conferences Turkey iptal veya gerekli gördüğü taktirde herhangi bir etkinliğin gündemini, yerini, tarihini, reklamlarını, katılımcıları ve konuşmacıları değiştirme hakkını saklı tutar. Program, içerik, konuşmacı veya mekan değişimleri sonucu uçak bileti, otel ve katlanılan diğer maliyetlerden The Conferences Turkey sorumlu değildir.

6. Diğer indirimli teklifler: Grup katılımcılarına ve devlet çalışanlarına ekstra indirim sağlamaktan mutluluk duyarız. Ekstra sorularınız için lütfen müşteri temsilcimizle iletişime geçin. 0 212 261 7468 veya info@theconferencesturkey.com

7. Promosyon indirimleri birbirleri ile birleştirilemez.

8. Erken katılım indiriminden faydalanmak istiyorsanız, daha sonra oluşturulan kampanyalardan faydalanamazsınız. İndirimleri birleştiremezsiniz. Dolayısıyla tüm indirim olanakları veya alternatif teklifler kayıt esnasında talep edilmelidir.

9. The Conferences Turkey program veya konuşmacı değişikliği/iptal etme hakkını saklı tutar. Gerekli gördüğünde başvuruyu reddetme hakkı da saklıdır.

10. Koşullarda belirtilen durumlara asıl veya ekstra oluşabilecek ücretlendirmeleri katılımcı kabul ettiğini beyan ve taahhüt eder.

11. Ödenmesi gereken ücretlerin standart ödeme periyodumuz olan 7 gün içerisinde ödenmiş olması gerekir. Ödemesi yapılmış katılım bedellerinin iptallerinde ödenmeyen faturalar geçerli kalacaktır.

12. Etkinliği iptal etme durumlarında kayıt ücreti geri ödenmemektedir. Eğer katılmak için uygun değilseniz, iş arkadaşlarınıza sizin yerinize katılmalarını teklif edebilirsiniz.

canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose pas cher canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online canada goose outlet online louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher louboutin pas cher pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet pandora outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet stone island outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet peuterey outlet woolrich outlet woolrich outlet woolrich outlet moncler outlet moncler outlet moncler outlet nike tn pas cher stone island outlet stone island uk stone island stone island outlet supreme outlet supreme outlet online max maillots max maillot max maillots 2019

thời trang trẻ emWordpress Themes Total Freetư vấn xây nhàthời trang trẻ emshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữHouse Design Blog - Interior Design and Architecture Inspiration